Please Activate WooCommerce Plugin First, to use it.

Mapy a užitečné tipy – Rodičem v Brně

Výletní cíle mimo Brno

Souhrnná mapa, kam zadáváme všechna zajímavá výletní místa, která jsme navštívili a doporučujeme je na našich stránkách. Najdete zde rozhledny, vyhlídky, dětské hřiště, přírodní lokality i restaurace. Po rozkliknutí obrázku jsou výletní cíle k dospozici na portálu Mapy.cz nebo ve stejnojmenné mobilní aplikaci.

Více info: Výletní cíle mimo Brno

Zajímavá místa a hřiště v Brně

Souhrnná mapa, kam zadáváme všechna zajímavá místa v Brně, které by mohly být rodičovskou inspirací. Najdete zde soubor hřišť, doporučených kaváren a restaurací, naučných stezek a dalších zajímavých míst k prozkoumání. Po rozkliknutí obrázku jsou výletní cíle k dospozici na portálu Mapy.cz nebo ve stejnojmenné mobilní aplikaci.

Více info: Výletní cíle a hřiště v Brně

Kavárny a restaurace s dětským koutkem / hřištěm

Souhrnná mapa, kam zadáváme místa v Brně, kde si vychutnáte jídlo a nápoje, zatímco děti si mohou užívat detského koutku nebo hřiště. Po rozkliknutí obrázku jsou podniky k dospozici na portálu Mapy.cz nebo ve stejnojmenné mobilní aplikaci.

Více info: Restaurace a kavárny s dětským koutkem či hřištěm

Dětská hřiště v blízkosti dobré zmrzliny, kávy či piva

Kde jsou ta nejlepší brněnská hřiště s dostupností kvalitního občerstvení? My to víme! Dospělí stráví na hřištích stejné množství času jako děti, proto se hodí najít místo, kde se děti dostatečně zabaví a zároveň si tu čas zpříjemní i rodiče.

Více info: Dětská hřiště v blízkosti dobré zmrzliny, kávy či piva

Kam na rozhlednu či vyhlídku

Česko je ráj rozhleden, tudíž i na jižní Moravě jich najdete spoustu. Někdy je to klasická věž či stožár, jindy neobvyklá architektonická stavba. Krásným místem jsou mnohdy kopce či altánky s rozhledem do krajiny. V našich mapách přinášíme spoustu tipů na výlet za krásným výhledem.

Více info: Kam na rozhlednu či vyhlídku

Kam v Brně za zvířátky

Zvířátka, zvláště ta čtyřnohá a chlupatá, děti milují, proto jsme sepsali tipy, kam za nimi vyrazit v Brně. Možná vás překvapí, kolik možností existuje, a to jsme určitě nevyčerpali všechny.

Více info: Kam v Brně za zvířátky

Farmářská prodejna na Ráječku

Pokud jste milovníky kvalitního jídla a surovin jako my, bude se vám hodit doporučení na Farmářskou prodejnu na Ráječku, která se nachází nedaleko Makra v Brně-Tuřanech (na pláni mezi kolejovou tratí a dálnicí). Najdete tu poctivá rajčátka, která chutnají jako utržená ze zahrádky, 10 druhů salátu, kedlubny a další sezónní zeleninu.

Více info: Farmářská prodejna na Ráječku

Samosběr Jahod

Nejlepší jahůdky jsou samozřejmě ze zahrádky, ale ne každý ji v Brně má. Skvělá možnost, jak si natrhat jahody chuťově dobré a slaďoučké, tak jako ze zahrady a za velmi výhodou cenu, je samosběr jahod. V Brně a blízkosti Brna máme hned 2 místa, kde se samosběr koná, a to v Brně-Slatině a v Podolí u Brna.

Více info: Samosběr Jahod

Sady Starý Lískovec

Mezi našimi nejoblíbenějšími místy v Brně nesmějí chybět Sady Starý Lískovec. A proč je máme tak rádi? Po celý rok nás jejich prodejna zásobuje nejlepším jablečným moštem, jablky, sezónním ovocem a zeleninou, super pečivem z pekařství Makovec a spoustou dalších kvalitních potravin.

Více info:Sady Starý Lískovec

Kam jít v Brně na koupaliště

Léto v Brně dovede být pěkně horké a rozpálené, proto se rozhodně může hodit soupis rodičovských postřehů k nabídce koupání.

Více info: Kam v Brně na koupaliště

Kam z Brna na jednodenní lyžování

Pro nadšené lyžaře v průběhu zimy nastává otázka: Kam jet z Brna na lyžovačku, abychom se večer stihli zase v klidu vrátit domů? Posbírali jsme pro vás tipy na dobře dostupná zimní střediska.

Více info: Kam z Brna na jednodenní lyžování

Kam jít v Brně pouštět draka

Kde v Brně pouštět draka? Vhodných míst pro oblíbenou podzimní činnost je určitě mnoho, snažili jsme se sepsat osvědčené tipy napříč celým městem.

Více info: Kam jít v Brně pouštět draka

Kam jít v Brně opékat špekáčky

Kde jsou v Brně a blízkém okolí veřejná ohniště, kde můžete zakončit (nebo zahájit) svůj příměstský výlet? Posbírali jsme pro vás pár tipů a budeme rádi za další!

Více info: Kam jít v Brně opékat špekáčky

Minishow s Míšou Sloukovou

Pokud pořádáte nějakou party, akci, narozeniny plné dětí a hledáte někoho, kdo by děti zabavil, tak máme pro vás jeden úžasný tip na moc šikovnou zpěvačku. MÍJA (Míša Slouková) je zpěvačka vystupující s písničkově zábavným programem pro děti.

Více info: Minishow s Míšou Sloukovou

Nejlepší hovězí maso až domů

Vždy jsme měli rádi kvalitní suroviny, ale co máme děti, vyhledáváme je ještě více. Největší problém bylo vždy sehnat kvalitní maso. Teď už hovězí maso nenakupujeme jinde než na farmě Škodovi, kteří rozvážejí maso až do domu, případně na výdejní místa v Brně, nebo si ho můžete vyzvednout přímo na farmě.

Více info: Nejlepší hovězí maso