Please Activate WooCommerce Plugin First, to use it.

Sady Starý Lískovec – Rodičem v Brně

Mezi našimi nejoblíbenějšími místy v Brně nesmějí chybět Sady Starý Lískovec. A proč je máme tak rádi? Po celý rok nás jejich prodejna zásobuje nejlepším jablečným moštem, jablky, sezónním ovocem a zeleninou, super pečivem z pekařství Makovec a spoustou dalších kvalitních potravin.

Hned vedle prodejny je i super kavárna Sady Kafé, která je otevřená v teplých měsících s velmi kvalitní kávou z Pražírny Otrokovice. Nabízejí také domácí limonády, mošt a spoustou dalších dobrot.

Na jaře zase milujeme procházky v rozkvetlých sadech, kde si můžete udělat spoustu krásných fotek mezi kvetoucími stromy a hlavně si udělat krásnou procházku na zdejších 85 hektarech. V sadech můžete vidět v podstatě všechny životní fáze pěstování ovocných stromů – od vyklučeného sadu připraveného na frézování kořenového systému pro přípravu nových výsadeb přes jednoletý sad a víceleté mladé výsadby až po veterány – 35 let staré stromy.

Na přelomu září a října pak pravidelně už roky chodíme do sadu na samosběr jablek. Výhodou je nejen super chuť a cena, ale že si nasbíráte ty nejhezčí kousky. Nejvíce jablek sníme jen tak a zbytek nasušíme na zimu na křížaly, nebo nastrouháme do mrazáku na koláče a štrůdly. O samosběru vás budeme určitě informovat na našich FB stránkách nebo sledujte FB stránky přímo sadů.

Prostě Sady Starý Lískovec je celoroční láska .

Kde Sady Starý Lískovec i kavárnu Sady Kafé najdete?
Martina Ševčíka 46
Brno 625 00
www.jablka.cz

Samosběr jablek probíhá poblíž prodejny, v období samosběru zde bývá velmi dobré značení.

Jak se k Sadům Starý Lískovec dostanete?
Autem: Zaparkovat se dá přímo před prodejnou. Pří samosběru můžete parkovat přímo na poli.
MHD: Nejbližší zastávka autobusu je Čermákova a zastavuje zde autobus č. 51, 69, 403 a 404.

Leave a Reply