Please Activate WooCommerce Plugin First, to use it.

Farmářská prodejna na Ráječku – Rodičem v Brně

Pokud jste milovníky kvalitního jídla a surovin jako my, bude se vám hodit doporučení na Farmářskou prodejnu na Ráječku, která se nachází nedaleko Makra v Brněnských Ivanovicích (na pláni mezi kolejovou tratí a dálnicí).

Najdete tu poctivá rajčátka, která chutnají jako utržená ze zahrádky, 10 druhů salátu, kedlubny, mrkev a další sezónní zeleninu, včetně bylinek. Chuť zdejší zeleniny je opravdu jedinečná. Na prodejně dokonce můžete ochutnat z mnoha druhů rajčat a podle toho si vybrat ty, které vám chutnají nejvíce.

Rajčata tu nejen božsky chutnají, ale neskutečně voní, což u kupovaných v supermarketech nezažijete. Co nás těší, že tu prodávají i náš oblíbený mošt ze Sadů Starý Lískovec, takže to tu máme pěkně vše při jednom. Prodejna je navíc moc příjemná i s krásným posezením venku, kde si můžete dát vychlazené nápoje, pro děti nanuky nebo zmrzku a pozorovat místní zemědělce, jak se s láskou starají o pole, která jsou všude kolem.

Sortiment je průběžně doplňován o novinky, nabízejí tu třeba i farmářská vejce, chleba napečený od Chleba Brno nebo řemeslnou (a námi velmi oblíbenou) zmrzlinu Ještě jednu.

Kde farmu najdete?
Adresa: Ráječek 2, 620 00, Brno
Autem: V Brněnských Ivanovicích za Makrem odbočte na most přes Svitavu směr Ráječek.
MHD: Autobus 40 nebo 63 vystoupit na zastávce Ráječek.

Kdy je otevřeno?

Pondělí, Úterý: zavřeno
Středa−Pátek: 10:00−18:00
Sobota−Neděle: 10:00−18:00

Leave a Reply