Please Activate WooCommerce Plugin First, to use it.

Park pod Plachtami s pěkným dětským hřištěm – Rodičem v Brně

Park o rozloze přes 2,5 hektaru se nachází mezi Slunečnou ulicí a ulicí Lány v brněnské městské části Nový Lískovec a narazíte v něm i na moc pěkné dětské hřiště. To je rozděleno na dvě části pro větší a malé děti.

Pro malé děti je hřiště oploceno a najdete zde zastíněné dětské pískoviště, pirátskou loď se skluzavkou a houpačky. Pro větší děti pak dětské atrakce na prolézání, malou horolezeckou stěnu, maják a lanovku.  O kousek víš cca 200 m je ještě jedno moc fajn oplocené hřiště na ulici  Slunečná. Tady zase najdete 2 pískoviště, 2 kolotoče a prolézací sestavu a houpačky.

My tohle hřiště máme moc rádi, protože se nachází přímo v parku, kde jsou moc pěkné procházky a projížďky na kole. Najdete zde také jezírko, které napájí dešťová voda sváděná ze střech okolních domů.

Na louce, která se kosí jen v omezené míře, jsou tradiční květiny, které potkáte v přírodě. Máme rádi hřiště, kde si na závěr můžeme dopřát kávičku, zmrzlinu a nějaký dobrý zákusek. To vše nabízí příjemná kavárna i s venkovním posezením a malým dětským hřištěm, která se nachází ve spodní části parku ve sportovním centru Fit4all. Zde je i námi oblíbený Lanáček ve Fit4all, tak si tu můžete užít spoustu zábavy a strávit třeba celý den.

Pod sportovním centrem Fit4all pak najdete ještě bikrosovou dráhu. Ta je ale tedy spíš už pro zkušenější a starší jezdce, ale naše šestileté dcerka ji už bez problémů zvládne.  Hned vedle dráhy jsou pak 2 ohniště a veřejný gril.

Kde Park pod Plachtami najdete?
mezi Slunečnou ulicí a ulicí Lány v brněnské městské části Nový Lískovec

Jak se sem dostanete?
Autem: Zaparkovat auto můžete na ulici Plachty nebo Slunečná
MHD: zastávka Kamenný vrch (trolejbus č. 26, 37, autobus č. 50)

Leave a Reply