Please Activate WooCommerce Plugin First, to use it.

Lanáček ve Fit4all – Rodičem v Brně

Venkovní lanové hřiště Lanáček je oblíbenou hravou atrakcí pro děti, kde je zabavíte na celé odpoledne a možná i celý den. Nachází se v Brně-Novém Lískovci a patří pod sportovní centrum Fit4all.

Na venkovním hřišti o ploše více než 1 300 m² si děti mohou užívat dvě dráhy se záchrannými sítěmi rozdělené podle náročnosti pro mladší a starší děti, skluzavky, lanovku, pískoviště, hračky, houpačku hnízdo, trampolíny, vzduchovou trampolínu a mnoho dalších zábavních prvků.

Na lanové překážky mohou pouze děti starší 3 let a myslíme, že je to adekvátní, protože pro mladší děti jsou překážky ještě náročné. Ty nejmenší mohou využít nafukovací bublinu, houpačku hnízdo a pískoviště plné hraček.

Co se nám ještě líbí je, že většina posezení je ve stínu. Občerstvení si můžete zakoupit na recepci nebo v místní kavárně, kde vám připraví i dobrou kávu.

Cenově si myslíme, že je Lanáček velmi přijatelný s ohledem na to, co vše v něm najdete. Vstup pro dítě je 90 Kč (časově neomezeně) a pro dospělého 30 Kč.

Pokud jsou vaše děti akční a preferujete narozeninovou oslavu na čerstvém vzduchu, tak zde organizují i dětské oslavy.

Vstup je na celý den s možností odchodu a návratu.

Otevírací doba Lanáčku:
PO−PÁ: 8:00−21:00
SO, NE, SV: 8:00−21:00

Venkovní lanové hřiště Lanáček je otevřeno podle počasí od března/dubna do listopadu. Aktuální informace o otevření Lanáčku naleznete vždy na webových stránkách Fit4all.

Kde Lanáčka najdete:
Fit4all CENTRUM
Chironova 544/8
Brno, Nový Lískovec, PSČ 642 00
Tel.: +420 511 187 766

Jak se do Lanáčku dostanete?
MHD: zastávka Kamenný vrch (trolejbus č.26, 37, autobus č. 50)
Autem: pohodlně zaparkujete na parkovišti přímo před Fit4all

Leave a Reply