Please Activate WooCommerce Plugin First, to use it.

Líšeňská rokle – Rodičem v Brně

Uprostřed líšeňského sídliště najdete doslova ráj pro rodiny s dětmi, a to na místě, které se nazývá Líšeňská rokle. Na 11 hektarech plochy jsou vybudovaná dětská hřiště, které jsou rozděleny do 4 částí – hřiště pro mladší děti, starší děti, fitpark a také klecové hřiště třeba na fotbálek, florbal apod.

Naše děti mají z celé rokle určitě nejvíce v oblibě fontánku s vodním korytem, kde se v létě mohou i příjemně zchladit, a pak také ovečky, které mají uprostřed rokle svůj malý výběh.

Občerstvení zde zajistí Potulná kavárna Éléphant, kde si můžete zakoupit kávičku nebo domácí zákusky. Éléphant také pořádá spoustu akcí pro děti. Často se tu opékají špekáčky, pořádají různá divadélka, čtení pohádek apod.

Pro fajnšmekry pak doporučujeme návštěvu blízké kavárny Kafe Mlýnek, kde mají vynikající kávu, cheesecaky, buchty, víno nebo snídaňové kaše. Bonusem zde pak je dětský koutek.

Celou roklí prochází spoustu cestiček, které jsou na kola a odrážedla pro děti jak dělané. Nezapomeňte je tedy přibalit, stejně tak jako náhradní oblečení. Přece jen vodní koryto je pro děti velmi lákavé a udržet děti suché je velmi těžké.

Kde líšeňskou rokli najdete?
Líšeňská rokle
Brno-Líšeň

Jak se do rokle dostanete?
MHD: tram č. 8 zastávka Kotlanova
Autem zaparkujete v některé v přilehlých ulicí např. ulice Konradova nebo Jírova

Leave a Reply