Please Activate WooCommerce Plugin First, to use it.

Kafe Mlýnek – Rodičem v Brně

Kavárna Mlýnek v brněnské Líšni je skvělá kavárna, kde si na své přijdou labužníci z řad dospělých i dětí. Vlastně bychom kavárnu takového typu velmi rádi viděli i v centru Brna, kde je příjemných podniků s dětským koutkem jako šafránu. Máme to tu natolik rádi, že sem − směrem na sídliště − čas od času neváháme vyjet z centra města.

Kavárna Mlýnek se nachází v blízkosti Líšeňské rokle, nedaleko zastávky tramvaje číslo 8 Kotlanova. Mají tu senzační dorty, kávu, pochutnáte si zde na snídaňových kaších, sendvičích, vínu, v sezóně nabízí i zmrzlinu. Pro děti je tu sice poměrně malý, ale útulný dětský koutek se spoustou hraček. V rámci nabídky tu mají také různá malá cukrátka typu pendrek, lízátko apod.

Kafe Mlýnek je také skvělým odrazovým můstkem (nebo cílem) v případě objevování Hádů. Zároveň se sem můžete jít osvěžit limonádou nebo něčím menším k snědku právě po hrátkách na hřištích v Líšeňské rokli.

Kde Kafe Mlýnek najdete?
Kotlanova 2162/5, Brno-Líšeň

Jak se sem dostanete:
Tramvají č. 8 na zastávku Kotlanova, autem lze zaparkovat na parkovišti přímo vedle kavárny (GPS: 49.2111939N, 16.6795150E).

Otevírací doba:
pondělí−patek 9:00−21:00
sobota 10:00−21:00
neděle: 9:00−21:00

Leave a Reply