Please Activate WooCommerce Plugin First, to use it.

Bosá stezka v Bosonohách – Rodičem v Brně

Kde jinde v Brně hledat stezku bosou nohou než v městské části Bosonohy. Najdete ji na ulici Vzhledná v areálu sportovního hřiště, přístupná a otevřená veřejnosti je celoročně.

Bosá chůze může poskytovat zcela nové hmatové podněty. Na šlapkách nohou jsou reflexní body celého těla, kdy chůzí naboso dochází k jejich masáži. Na stezku bosou nohou se dostanete přes pěkné dětské hřiště, tak návštěvu můžete spojit i s návštěvou tohoto hřiště.

Stezka není příliš dlouhá, projdete ji za chviličku a prý by se po ní mělo projít minimálně 2x, aby měla chůze bosou nohu ten správný účinek. Malým fotbalistům doporučujeme vzít si s sebou fotbalový míč, protože přímo pod stezkou se nachází fotbalové hřiště. Najdete zde i hospůdku, kde si můžete zakoupit limonádu, pivo či drobné občerstvení.

Jediné, co nám trochu vadilo bylo, že na dětském hřišti ani na Bosé stezce není stín, tak v horkých dnech návštěvu moc nedoporučujeme.

Kde Bosou stezku nejdete:
Vstup je možný z ulice Vzhledná přes dětské hřiště v Brně-Bosonohách
Autem: zaparkovat se dá pohodlně na ulici Vzhledná podél silnice
MHD: autobus č. 69 zastávka Bosonohy

Comment (2)

  • Haškova| 16. 8. 2022

    Dobrý den, měla bych poznámku k zastávce autobus c. 69,kterou doporučujete pro výstup na stezku bosou nohou v Bosonohach. Udávate zastávku Ukrajinská, ale ta je v Bohunicích.. Jedná se o konečnou zastávku. V Bosonohach bych volila výstup na Hosticke nebo konečne Bosonohy. Případně se omlouvám za spam. S pozdravem Haškova

  • Leave a Reply