Please Activate WooCommerce Plugin First, to use it.

Restaurace Slunečnice, Brno-Černovice – Rodičem v Brně

Jsme rádi, že míst v Brně, kde se s dětmi dá v klidu najíst a kde se mohou děti i nějak zabavit, pomalinku přibývá. Co si budeme povídat, není nad to, když si po jídle můžete dopřát ještě kávičku a děti si zatím mají kde pohrát.
Vyžití pro děti je ve Slunečnice parádní. Tedy hlavně v teplých měsících na zahrádce. Najdou tu trampolínu, prolézačky a co je největší pecka, je dráha se šlapacími motokárami.

Restaurace má opravdu velmi dlouhou tradici, i my na ni máme vzpomínky z dětství. Ale nemusíte se bát, jdou stále s dobou a jídlo tu mají skvělé. Vyberete si jak z české, tak z mezinárodní kuchyně a v teplých letních měsících i z grilovaných specialit. V pracovní dny tu pak můžete zajít na meníčka za velmi příjemnou cenu, porce jsou veliké a na výběr většinou bývá kolem 4–6 jídel.
Pokud vám můžeme doporučit, tak si pro jistotu udělejte rezervaci předem. Hlavně tedy o víkendech. Na meníčka není třeba.

Restaurace se nachází v Brně-Černovicích na Faměrově náměstí 17. Parkovat se dá přímo před restaurací. Určitě doporučujeme s návštěvou restaurace spojit i návštěvu Pramenu Sv. Floriána a lesoparku v Černovicích, které jsou vzdálené jen zhruba 350 m.

Více o něm se dozvíte zde:Pramen Sv. Floriána a lesopark Černovice

Hostinec Slunečnice
Faměrovo náměstí 36/17
618 00 Brno
+420 775 998 204

Leave a Reply