Please Activate WooCommerce Plugin First, to use it.

Pivovarská restaurace Moravia, Medlánky – Rodičem v Brně

Jestli je nějaká oblast rájem pro rodiče s dětmi, jsou to rozhodně Medlánky. Nejen, že tu mají parádní hřiště vzniklé díky brněnskému participativnímu rozpočtu (Zámecké hřiště a hřiště Halda), ale můžete si tu zajít i na skvělý oběd do Pivovarské restaurace Moravia, která nabízí vnitřní i vnější dětský koutek.

Dobrých restaurací s dětským koutkem v Brně bohužel moc nemáme, tato medlánecká ale do seznamu rozhodně patří. Nezklame vás prostředí ani jídlo. Nabídka obsahuje zejména jídla české kuchyně typu guláš, svíčková nebo pečená žebra či smažený sýr, ale najdete tu i salát, rizoto a další. Mají tu vynikající pivo a domácí limonády. V menu sice nejsou dětská jídla inzerována, ale obsluha je velmi ochotná a určitě se tu na dětské porci domluvíte. Však díky dvěma dětským koutkům jsou tu na děti dobře nachystáni a určitě s nimi počítají.

K dispozici je i dětská jídelní židlička či přebalovací pult na WC, což jsou drobnosti, které rodiče potěší. Takže až si naplánujete výlet po hřištích do Medlánek (nebo třeba ještě dál na Letiště Medlánky), víte, kde se můžete zastavit na jídlo a odkud rozhodně nebudet odcházet zklamaní.