Please Activate WooCommerce Plugin First, to use it.

Dvorek Bořetice – Rodičem v Brně

Kavárna Dvorek v Bořeticích je nádherné místo, které se na jižní Moravě stalo už trochu legendou. Cestou na Pálavu je to skoro povinná zastávka pro všechny milovníky kávy a dortíků.

V příjemné vesničce Bořetice, u fary zdejšího kostela, najdete krásnou kavárnu s vnitřním i vnějším posezením a neopakovatelnou atmosférou. Součástí venkovního prostoru kavárny je i pískoviště a tabule s křídami, kde se vaše děti zabaví, zatímco si vychutnáváte lahodnou výběrovou kávu a vypečené dobroty.

Pro Brněnské možná není zdejší nabídka zas tak speciální, neboť velkou část tvoří dodavatelé z vyhlášených brněnských kaváren a cukráren (Sorry, pečeme jinak, Cukrovinky Republika, 4Pokoje, nanuky Praha v Brně). Výhodou však je, že zde najdete všechno hezky pohromadě na jednom místě a ještě si u toho můžete užít pohodu a relax na dohled vinic a Pálavských vrchů.

Z další nabídky tu mají výborné paštiky a sýry, klasické teplé jídlo tu však v menu nenajdete. O víkendu tady připravují skvělé snídaně a brunche, určitě doporučujeme sledovat facebookové stránky pro aktuality a na víkendové návštěvy si sem pro jistotu dát rezervaci.

Výlet do Bořetic se dá spojit s krásnou procházkou vinicemi z Velkých Pavlovic a návštěvou rozhledny Slunečná nebo rozhledny Kraví hora.

Kde kavárnu najdete:
Bořetice 188 (u kostela)
691 08 Bořetice u Hustopečí

Telefon pro rezervace: 736 625 403

Jak se sem dostat:
Bořetice mají železniční zastávku na trati Zaječí-Čejč, z Brna se sem s přestupem v Zaječí dostanete za 45 minut.

Autem sem dojedete z Brna po dálnici D2 za 40 minut.

Leave a Reply