Please Activate WooCommerce Plugin First, to use it.

Hřiště v zámeckém parku Oslavany – Rodičem v Brně

Opravdu krásné dětské hřiště najdete v zámeckém parku v Oslavanech, které jsou vzdálené 25 km jihozápadně od Brna. Nové dětské hřiště je inspirováno tím, co ovlivňovalo život v Oslavanech po několik staletí, a to těžbou uhlí.

Hřiště je rozděleno na 2 části, a to část pro starší děti a pro ty nejmenší. Naše děti nejvíce zaujala neobvyklá lanovka, kterou jsme ještě nikde neviděli, a také zastíněné pískoviště, kde byly různé pískové hry v podobě tzv. laboratoře.

K dětskému hřišti přináleží pikniková louka se zastíněním, kterou lze využít k odpočinku, relaxaci a dalším dětským hrám.

V zámeckém parku také najdete příjemný koupací Biotop. Biologicky čištěné koupací jezero se skládá z koupací části o rozloze cca 1 200 m2 a biologické části 515 m2. Malým dětem je tu k dispozici dětský vodní svět s brouzdalištěm, vodními střiky a herní fontánou.

My máme rádi hřiště, kde je v blízkosti možnost zakoupení občerstvení. Jestli máte rádi dobrý zákusek, kávu, točenou zmrzlinu, nebo u dětí oblíbenou kuličkovou zmrzlinu, tak doporučujeme navštívit Cukrárnu a kavárnu Caramella, která je kousíček od parku na Náměstí 13. prosince a nabízí dětem vnitřní i venkovní hrací koutek.

Více o Oslavanech si můžete přečíst zde: Oslavany – město plné vyžití pro rodiny s dětmi

Leave a Reply