Please Activate WooCommerce Plugin First, to use it.

Kukuřičné bludiště – Kukuřičáci – Rodičem v Brně

V kukuřičném bludišti bloudíme každý rok a jeho návštěva se pro nás stala již takovou tradicí. Nejraději máme, když je kukuřice pěkně vysoká a zelená, což bývá většinou začátkem prázdnin. Kukuřičné bludiště najdete v Brně-Kníničkách a velkou výhodou je, že přímo za bludištěm je jedno opravdu pěkné dětské hřiště, které můžete s návštěvou bludiště spojit.

Po příchodu si vyberete, zda budete hrát hru pro děti či pro dospělé. Můžete si vzít i karty k oběma hrám (může se lišit, každý rok je hra trochu jiná). Úkolem hry je hledat v bludišti písmenka pod různou barvou a číslem, ty pak doplňujete do hrací karty, kterou dostanete u vstupu. Slova, které získáte, představují indicie k tajence. Pokud pak nahlásíte ve vstupní budce u vstupu správnou tajenku, dostanou děti malou odměnu.

Bloudění v kukuřičném poli, soutěž na čas nebo hádání tajenky se můžou líbit nejen dětem a dospívajícím, ale také dospělým s chutí zažít něco netradičního.
Bludiště je otevřeno většinou od června do konce září, ale doporučujeme sledovat webové stránky Kukuřičáků. Do bludiště se dá jet i s kočárkem nebo s pejskem. Jen pozor, moc nedoporučujeme vydat se sem po dešti, to si z bludiště odnesete víc bláta než zážitků 🙂

Kde bludiště najdete?
Brno-Kníničky, kousek za Zoologickou zahradou.
GPS vstup: 49.2329683N, 16.5283472E
Autem:
Využít můžete odstavné parkoviště ZOO
GPS parkoviště: 49.2334183N, 16.5278617E.

Veřejná doprava:
Nejbližší autobusová zastávka u bludiště je zastávka U památníku, která je 350 metrů od bludiště. Z centra se sem dostanete MHD č.1 a 3 ze zastávky Zoologická zahrada, půjdete kousek podél řeky a hned za mostem už je bludiště na dohled.
Pro více info o otevírací době a vstupném sledujte www.kukuricaci.cz.

Leave a Reply