Please Activate WooCommerce Plugin First, to use it.

Restaurant Day v Piknik boxu – Rodičem v Brně

Piknik box je opravdu oblíbeným místem, a rozhodě právem. Díky červeným boxům, které uprostřed Björnsenova sadu vytvořily venkovní kavárnu, vznikla z nepříliš zajímavé zeleně kousek od centra města velmi atraktivní lokalita. Kromě kavárny tu najdete dětské prolézačky, pískoviště a work-outové hřiště, okolní tráva doslova vybízí k piknikům.

Právě pikniků zde velmi rádi využíváme, zejména při příležitosti pravidelného Restaurant Day, který Piknik box pořádá obvykle dvakrát do roka (v květnu a v únoru). V tento den se na plochu kolem kavárny sjedou různí stánkaři a food trucky a vy sem můžete vyrazit s klidným svědomím, že v tento den rozhodně vařit nemusíte.

Nabídka jídla bývá velmi rozmanitá, od burgerů přes těstoviny, španělskou paellu či indickou kuchyni až po vegetariánské dobroty. Najdete zde také spoustu výrobců a prodejců sladkého pečiva, takže o dezert po jídle je také postaráno. V samotném Piknik boxu si pak dáte skvělou kávu, limonádu nebo pivo, dokonce vám tu půjčí i piknikovou deku.

Není divu, že akce je stále oblíbenější a u těch nejžádanějších jídel si musíte vystát frontu, než se na vás dostane. Z toho důvodu rozhodně doporučujeme dorazit na Restaurant Day s úderem otevírací hodiny (bývá to 11:00), protože odpoledne už bývá nabídka omezená nebo přímo vyprodaná.

Restaurant Day v Piknik boxu se obvykle koná v květnu a v únoru, máme zkušenost s oběma termíny a můžeme s klidem říct, že se sem vždycky při této příležitosti rádi vrátíme. Vstup na akci je zdarma. Pro aktuální termín doporučujeme sledovat aktivitu Piknik boxu na facebooku.