Please Activate WooCommerce Plugin First, to use it.

Pohádková vesnička Podlesí na Vysočině – Rodičem v Brně

V oblasti krásné lokality Žďárských vrchů na Vysočině najdete také jednu Pohádkovou vesničku. Je to z Brna sice na delší výlet (zhruba 1 a půl hodiny cesty), ale můžete to spojit třeba s víkendovým pobytem. Koneckonců, pohádkové chaloupky v této vesničce jsou součástí hotelu Podlesí a fungují jako ubytovací zařízení.

Pohádková vesnička v Podlesí u Sněžného je nově vybudovaný soubor domečků, z nichž každý je zasvěcený nějaké pohádce. Najdete tu pařezovou chaloupku, domeček u sedmi trpaslíků, vodnický mlýn, rákosníčkovu chýši nebo malou perníkovou chaloupku. Celkem je tu desítka pohádkových domečků a přibývají nové. Až řeknete dětem, že se v těchto kouzelných domečcích dá bydlet, buďte si jisti, že pak nebudou žadonit o nic jiného než o zdejší pobyt 🙂

Vstup do Pohádkové vesničky je zpoplatněný, prohlídka chaloupek je možná jen zvenku, uvnitř jsou ubytováni hosté. Výjimkou je malá replika perníkové chaloupky, odtamtud jsme naopak měli problém děti dostat. Součástí vstupenky je úkolníček s hádankami a úkoly. Pokud jej děti odevzdají při zpáteční cestě vyplněný u pokladny, dostanou za to malou odměnu.

O víkendech tu pořádají prohlídku v doprovodu pohádkových bytostí, soutěže, divadelní představení a karnevaly (pro časy a rezervace zkontrolujte webové stánky). Pro děti je to opravdu moc pěkný zážitek.

Kde tedy Pohádkovou vesničku najdete?

AdresaPodlesí 15, 592 02 Sněžné
Telefon566 664 477

Comment (2)

  • Jaroslav| 4. 7. 2022

    Dobrý den, nemohu se dovolat na telefon, který je uveden na Webu.
    Dotazuji se tedy takto. Prosím, je ještě volný domeček pro jednoho dospělého a dvě děti 7a 3 roky?
    Děkuji za odpověď

    Jaroslav Brabec

  • Leave a Reply