Please Activate WooCommerce Plugin First, to use it.

Ovčí terasy – Rodičem v Brně

Vzdálenost od Brna: 40 km
Kraj: Jihomoravský kraj, okres Břeclav
Doprava: nejlépe autem po D2 směr Bratislava, sjet na exitu 25. Pěkný popis jak se na farmu dostanete najdete na webu Ovčích teras.

Farmu Ovčí terasy najdete uprostřed malebné přírody Modrých hor v obci Němčičky vzdálené zhruba 40 km od Brna. Tohle kouzelné místo jsme chtěli s rodinou navštívit už velmi dlouho, ale nějak nám to stále nevycházelo. Teď si to trochu vyčítáme, protože je to tu doslova ráj pro celou rodinu. Děti určitě ocení spoustu zvířátek na farmě: ovce, kozy, kačeny, prasátka, slepice, králíčky a v rybníku plavou rybičky. Ke zvířátkům mohou přijít na velmi krátkou vzdálenost a všechny si z blízka prohlédnout.

Nechybí ani dětské hřiště s trampolínou, skluzavkou a pískovištěm. Dospělí pak určitě ocení nádhernou krajinu, na kterou je z terasy dech beroucí výhled, spoustu relaxačních lehátek, velmi příjemnou kavárnou s bistrem, kde najdete domácí dortíky a dezerty, špičkovou kávu, domácí limonády, míchané drinky a vždy i něco teplého k snědku, tak si sem můžete udělat výlet třeba i na oběd.

Můžete si také zapůjčit deku a udělat si v sadu piknik, nebo si uspořádat soukromý piknik v altánku, kde vám nachystají na farmě piknikový koš plný dobrot.

Blízké okolí je úžasné pro pěší i cykloturisty, sportovce i milovníky čisté přírody. Kousek od farmy leží tři přírodní rezervace: Nosperk, Velký Kuntínov a Hrádek. Milovníky koní dozajista potěší návštěva blízkého Black Rose ranch, kde si můžete domluvit i vyjížďku na koni.

V Němčičkách je také sportovní areál, který v letní sezóně provozuje moc pěkné koupaliště a v zimě si můžete zalyžovat na nejníže položené sjezdovce ve středu Evropy s umělým zasněžováním i večerním osvětlením.

V Němčičkách dále najdete minigolf, paintball nebo množství vinných sklepů a vinařství, tak rozhodně doporučujeme si sem udělat celodenní výlet.

Kde Ovčí terasy najdete:
Němčičky 270, 691 07 Němčičky

Webové stránky: www.beee.cz

Otevírací doba: Liší se otevírací doba v sezóně a mimo sezónu, proto doporučujeme před návštěvou ověřit otevírací dobu na webových stránkách.

Leave a Reply