Please Activate WooCommerce Plugin First, to use it.

Nemojanský mlýn – Rodičem v Brně

Vzdálenost od Brna: 35 km (zhruba 25 minut jízdy autem)
Kraj: Jihomoravský,  okres Vyškov

 

Nemojanský mlýn najdete v obci Nemojany pod hrází malebného rybníka Chobot, na úpatí Drahanské vrchoviny cca 6 km od města Vyškov a zhruba 30 minut jízdy autem z Brna.

Kdo nás sleduje ví, že přesně takové výlety jsou naše nejoblíbenější, protože je zde vše, co máme rádi. V areálu Nemojanského mlýna je možné navštívit malou domácí zoo se zvířátky, která jsou typická (nejen) pro moravský venkov. Uvidíte zde např. kozy, miniprasátka, ovce, koně, slepičky, husy a také několik druhů pávů, bažantů, holubů, hrdliček, křepelek a dále různé exotické ptactvo. Některá zvířátka je možné si pohladit či nakrmit. Krmivo je k dispozici přímo v areálu minizoo.
Prostředí kolem Nemojanského mlýna je opravdu nádherné. Je tu přírodní biotop, kde je dokonce možnost se na vlastní nebezpečí vykoupat, dětské hřiště, trampolína a super výběh pro děti na téměř 8 ha areálu.

My máme rádi i místní restauraci, kde velmi dobře vaří, a to přes celý týden. Nechybí tu denní a dětské menu, z dětských jídel můžete vybírat např. řízek s bramborovou kaší, šulánky s mákem, ovocné knedlíky nebo třeba svíčkovou. Obsluha je vždy velmi příjemná a Baby Friendly. Pokud byste zde chtěli strávit více času, je tu možnost ubytování v hotelu nebo v chatkách.

Kde Nemojanský mlýn najdete?
Nemojany 38
683 03 Nemojany

Rezervace restaurace
tel: 734 258 672

Webové stránky:
http://www.hotelnemojany.cz

Leave a Reply