Please Activate WooCommerce Plugin First, to use it.

Ekofarma Jalový dvůr – Heršipice – Rodičem v Brně

Ekofarmu Jalový dvůr v Heršpicích (kousek od Slavkova) zhruba 30 minut od Brna jsem s dětmi objevili, když jsme hledali, kam poblíž Brna za zvířátky. A musíme tedy říct, že tak nádherné místo jsme dlouho neviděli.

Ekofarma Jalový dvůr nabízí kromě překrásného prostředí zasazeného do údolí třech strání také různé aktivity spojené se zvířaty. Hlavním pilířem ekofarmy je ekologické hospodářství, jehož snahou je co největší přirozenost a pohodlí všech zvířat na statku.

Děti se tu svezly na oslíkovi, následně jsme si mohli prohlídnout celou farmu i se zvířátky na ní. Děti byly nadšené, protože se dozvěděly spoustu zajímavých informací.

Prostředí kolem farmy je nádherné, všude pastviny s koňmi, ovcemi, oslíky, lamou a dokonce i páva tady mají. Kousíček od farmy je rybník, kde je možno rybařit (po zakoupení povolenky).

Můžete si zde domluvit vyjížďku na koni, oslíkovi nebo v kočáře. Vyjížďky je určitě třeba předem rezervovat. Je zde také hospůdka U Hříbka, kde moc dobře vaří. Co nás velice nadchlo je, že si můžete objednat piknikový koš v restauraci a udělat si piknik v téhle přenádherné přírodě.

Mimo jiné se zde pořádají různé pobyty pro děti u koní a letní tábory. Myslím si, že už tušíme, kam vyslat děti na tábor.

Adresa:
Heršpice 103, 68401

Projížďky na koních, oslících atd.:
+ 420 608 495 694
info@jalovydvur.cz
Ekofarma Jalový dvůr

Leave a Reply