Please Activate WooCommerce Plugin First, to use it.

Dinopark + ZOO park Vyškov – Rodičem v Brně

Vzdálenost od Brna: 40 km
Kraj: Jihomoravský kraj, okres Vyškov
Doprava:
autem: Po dálnici D1 / D46 se sjezdem na Vyškov nebo po paralelní cestě přes Rousínov, cesta trvá 30 minut
vlakem: Stanice Vyškov na Moravě je na trase z Brna do Bohumína, vlak sem jede 35 minut


Které dítko nemiluje dinosaury a zvířátka? A ani my nejsme výjimkou, a tak Dino Park a ZOO PARK Vyškov patří k našim často navštěvovaným místům. Tato dvě místa představují ideální spojení, jak poznat dávno vyhynulé druhohorní obry a současnou faunu se zaměřením na domácí zvířata.

Vstupenka do DinoParku obsahuje v sobě i vstup do vyškovské ZOO. Zde si prohlédnete domácí chovy různých zvířat jak domácích, tak i exotických. Celkem je zde 456 zvířat ve 133 druzích. Největším lákadlem je Babiččin statek, kde se projdete přímo mezi zvířaty, která si děti mohou i pohladit. Doporučujeme hned při vstupu zakoupit za 10 Kč pytlík s krmivem, ať můžete v Babiččině statku zvířátka i krmit.

Jakmile zašustíte pytlíkem s krmením, seběhnou se k vám všechny zvířata ze statku a některé jsou dost drzé, tak pozor na malé děti, ať ne ně třeba neskočí a nepovalí je. Pokud máte ještě hodně malé děti, které dinosaury neocení, pak jde zakoupit pouze vstup do Zoo parku. Velkou výhodou Zoo parku je, že ho hravě projdou bez kočárku i ty nejmenší děti.

Vstup do DinoParku je možný pouze přes ZOO PARK, odkud jsou návštěvníci odvezeni speciálním DinoExpresem, což je hlavně pro děti velký zážitek. Cesta vláčkem trvá zhruba 15 minut. Samostatný vstup do DinoParku není možný (s výjimkou mimořádných akcí, jako jsou například víkendové noční prohlídky).

O občerstvení tu nouze není. Jak v Zoo parku, tak v Dino parku je spousta stánků s občerstvením. Pokud byste chtěli kvalitnější jídlo než smažené hranolky, párek v rohlíku, tak vedle Zoo parku je hotel Selský dvůr, kde je i restaurace, zde je už nabídka jídla širší.

Otevírací doba ZOO PARK
leden, únor 9:00–16:00
březen 9:00–17:00
duben, květen, červen 9:00–18:00
červenec, srpen, září 9:00–18:00
říjen 9:00–17:00
listopad, prosinec 9:00–16:00

(poslední odjezd DinoExpresu ze ZOO v 17:30, v říjnu v 16:30)

Adresa DinoParku:
Cukrovarská 424/9, 682 01 Vyškov

https://www.zoo-vyskov.cz

Leave a Reply