Please Activate WooCommerce Plugin First, to use it.

Aqualand Moravia – Rodičem v Brně

Aqualand Moravia jsme navštívili o letních prázdninách v pracovní den (konkrétně ve středu). Podle recenzí se často opakovalo, že tu bývají veliké fronty u vstupu. My jsme si tedy pro jistotu přivstali a jeli jsme již na 8:35, abychom zde byli nějaký čas před otevírací dobou, která je od 9 hodin, a vyhnuli se tak frontám.

Žádné velké fronty se ale ani nekonaly. Před námi bylo asi 20 lidí a pokladních bylo dostatek, tak jsme po otevření nečekali ani 10 minut. Doporučujeme si už při vstupu u pokladny koupit náramek k trezoru za 50 Kč, abyste se zbytečně nevraceli a nečekali. Nejlepší je však cennosti pro jistotu nechat doma.

Také si nezapomeňte odblokovat parkovací lístek na pokladně již při příchodu. Parkování pro návštěvníky je zdarma, ale je třeba si nechat lístek odblokovat. Hned ráno nebyl vůbec žádný problém najít lehátka se slunečníkem. Místa zde bylo opravdu dostatek. Ve venkovním prostoru i uvnitř je opravdu neskutečné množství zábavy, kterou si užijí všichni od nejmenších až po seniory – ti jistě ocení teplou termální vodu.

Nejchladnější bazén zde měl 28°C, takže i ti méně otužilí nebudou mít problém. V létě 2020 se areál rozšířil ještě o další atrakce, a to o dětský vodní svět, Lazy River a o rodinný tobogán High Five, který je unikátem v Evropě a sveze vás nejen dolů, ale i do kopce a jízda připomíná horskou dráhu. Tohle místo bylo také jediné, kde se tvořily fronty, protože každý si chtěl vyzkoušet tento zážitek. Proto doporučujeme navštívit tobogán High Five hned ráno po příchodu, dokud není tolik lidí.

Na webových stránkách Aqualandu Moravia jsou přehledně popsané všechny bazény i tobogány s informacemi, od kolika cm je vstup možný, jak teplá voda je v bazénech a spoustu dalších užitečných informací.

A co jsme si my nejvíce užili s dětmi 3 a 6 let?
Všechny dětské bazény s mělkou vodou, které jsou tu hned 4, nejvíce ale nový dětský vodní svět, kde jsou různé vodotrysky, vodopády a v roce 2021 se ještě rozroste o další skluzavky pro ty úplně nejmenší. 2 tobogány od 100 cm (což jsme měli u tříletého úplně na knop), sjízdné po nafukovacím kruhu. Všechny možné skluzavky jak venku, tak uvnitř pro ty nejmenší, skákací hrady, Lazy River, stezku bosou nohou… Bylo toho opravdu hodně a ani na chviličku jsme se nenudili. Právě naopak byl veliký problém děti zastavit na jídlo a odpočinek a dostat je vůbec domů.

Co se týče občerstvení, možností je tady spousta. Od hamburgerů, pizzy, těstovin, grilovaných specialit, zmrzlin, ledových tříští až po restauraci, kde se dá kvalitně najíst a vybrat i zdravou variantu jídel.

Pro ty nejmenší děti:
Do areálu mohou i ty nejmenší miminka. Pro přebalení dětí slouží přebalovací pulty, které naleznete v prostorách šaten a u bazénu vedle plavčíkárny. Pro děti, které si potřebují  odpočinout, je zde i Baby relax pokoj. S kočárkem do vnitřních prostor mohou jen kočárky s obaly na kolech, který pokud nemáte můžete zakoupit v Aquashopu. Venku pak s kočárkem můžete bez obalů.

Vstupné:
Děti do 6 let neplatí.

Naše doporučení: Určitě se vyplatí si zakoupit vstupenky on-line na e-shopu Aqualandu, nejlépe s předstihem alespoň 5 dní, kdy je sleva už znát, hlavně při zakoupení vstupenek pro celou rodinu. Dospělí tak na vstupu ušetří 200 Kč/dospělou osobu.

Také doporučujeme sledovat FB stránky Aqualandu, kdy se občas zadaří v zimním období zakoupit vstupenky s výraznou slevou, které jsou platné i přes léto.

Kde Aqualand najdete:

Pasohlávky č. ev. 110, 691 22 Pasohlávky

Webové stránky: http://www.aqualand-moravia.cz

Leave a Reply