Please Activate WooCommerce Plugin First, to use it.

Středisko ekologické výchovy Hlídka – Rodičem v Brně

Pokud se s dětmi ocitnete v samém centru Brna, určitě doporučujeme naši oblíbenou Hlídku pod Špilberkem. Ani spousta Brňanů netuší, jaký poklad se v tomto nenápadném domečku pod hradem ukrývá.

V budově Hlídky se nachází mateřské centrum otevřené pro veřejnost od pondělí do pátku od 9 do 17 hodin a poskytující zázemí pro nejmenší děti a jejich rodiče. Najdete zde pěknou hernu + malou herničku kde jsou želvy, agama, rybičky a ve vnitřní části budovy si ještě můžete prohlédnout činčilu.

Ještě víc se vám bude líbit ve venkovní části, kde jsou králíčci, morčata a v létě bývá ve výběhu želva.
Jsou tu také edukační pomůcky (dřevěné pexeso, kuličkolam) a pěkné hřiště, kde si v teplém počasí mohou děti hrát s pískem a na prolézačkách.

SEV Hlídka se zaměřuje na ekologickou výchovu nejmenších dětí a jejich rodičů, dále nabízí programy pro děti v předškolním věku a pro děti na prvním stupni základních škol. Středisko se orientuje zejména na mimoškolní ekologickou výchovu, například v podobě zájmových a volnočasových kroužků a také pořádá různé osvětové akce pro veřejnost.

Na Hlídce pořádají také různé akce, se kterými máme tu nejlepší zkušenost (např. Zábavný středověk, Vánoce na Hlídce, Den stromů, Dožínky a spoustu dalších).

Kde Hlídku najdete?
SEV Hlídka se nachází pod hradem Špilberk přímo v parku Špilberk na adrese Hlídka 209/4, 602 00 Brno.

Webové stránky:
https://www.sevhlidka.cz/

Mateřské centrum otevřené pro veřejnost:
Pondělí– Pátek od 9 do 17 hodin

Leave a Reply