Please Activate WooCommerce Plugin First, to use it.

Dětská herna Vlnka – Slavkov u Brna – Rodičem v Brně

Dětská herna Vlnka se nachází v Golf hotelu Austrelitz ve Slavkově. Hernička je opravdu krásná, čistá a najdete zde vše co vy a vaše děti potřebujete. Přebalovací pulty, mikrovlnou troubu pro ohřev jídla, dobrou kávu, můžete si objednat jakékoliv jídlo z restaurace až do herny. V nabídce nechybí i dětské menu.

Můžete zde strávit krásný den a to nejen v herně, ale třeba si udělat procházku přes zámecký park nebo se podívat do zdejšího zámku. Slavkov má i velmi pěkné náměstí. Z Brna do Slavkova můžete přijet vlakem, což děti určitě potěší. Jen tedy doporučujeme si vzít pro menší děti kočárek. Z vlakového nádraží je to trochu dál.

Dají se zde uspořádat i dětské narozeninové oslavy za velmi příjemné ceny. Vstupné za dítě je jen 70,- Kč na celý den. Občerstvení vám nachystají dle domluvy. Našemu synovi jsme ve Vlnce uspořádali oslavu ke 3. narozeninám. Všichni bylo opravdu velmi spokojeni.

A ještě malá rada na závěr. Pokud se do herny chystáte a máte malé děti, rezervujte si stůl přímo v herně, ať je máte pěkně na očích.

Kde vlnku najdete?
Golf Hotel Austerlitz
Na golfovém hřišti 1510
684 01 Slavkov u Brna

Provozní doba:
každý den 8:00 – 20:00
Cena:
Jednorázový vstup: 70 Kč / den / dítě
Permanentka: 600 Kč / 10 vstupů

Comment (2)

  • Jana| 24. 4. 2022

    Dobrý den, bylo by prosím možné zrealizovat oslavu narozenin a to v červenci? 2 dospělé osoby a 5 děti.

  • Leave a Reply