Please Activate WooCommerce Plugin First, to use it.

Bruno family park – Rodičem v Brně

Bruno family park je jediný zábavní park v Brně, který má také venkovní část, a právě díky tomu je u našich dětí tak oblíbený. Jeden rok jsme sem dokonce měli i permanentku, tak jsme si tohoto parku užili dosyta.

Bruno je velmi moderní park, jeho klimatizovaná vnitřní část se rozkládá na ploše 4 000 m² a má přes 40 atrakcí. Její součástí je i oddělení Mláďata − herna pro maminky s nejmenšími dětmi do čtyř let, dále pak 14 pater labyrintu, autodrom, moře s lodičkami, tobogán dlouhý 38 metrů nebo třeba Čapí oko – nádherný výhled s prosklenou podlahou.

Od jara do podzimu se jako součást parku otevírá i jeho venkovní část, která se rozprostírá na ploše 3 700 m² a mimo jiné je v ní úžasný Vodní svět, který naše děti zbožňují. Z toho vyplývá, že bez náhradního oblečení sem raději nechoďte, abyste nemuseli brzy domů :-). V létě si do Bruna s sebou bereme i plavky, aby děti mohly probíhat přes vodní gejzíry. Největší zábava pak je, když mohou celí mokří skočit do obří nafukovací Brunovy peřiny.

Pokud zde chcete strávit celý den, dá se tu i dobře najíst. Přímo v Brunu se můžete občerstvit v brasserii Zobka, kde najdete klasiku typu párek v rohlíku, pizzu, nebo několik teplých jídel jako např. špagety, salát atd. Pokud byste si tu nevybrali, můžete se najíst i v přilehlé restauraci Hnízdo, kde je nabídka jídla a nápojů velmi široká. V prvním patře poblíž oddělení Mláďata je také možnost dát si kávu nebo dortík. Zábavní park poskytuje i místo pro dětské oslavy, které se zde konají v oddělených tematických boxech.

Naše doporučení: upozorňujeme, že v centru se chodí v ponožkách nebo přezůvkách, naboso není dovoleno. V létě dětem přibalte plavky, ručník a náhradní oblečení.

Kde Bruno family park najdete?
Kigginsova 2, Brno-Slatina 627 00

Autem: velké neplacené parkoviště přímo před Brunem
MHD: zastávka Černovičky. Výborná dostupnost z centra města trolejbusy č. 31 a 33 nebo autobusy č. 75, 76

Leave a Reply