Please Activate WooCommerce Plugin First, to use it.

Bongo – zábavní park – Rodičem v Brně

Které ze zábavních center je v Brně nejlepší? Těžko říct. Každé má něco, co si naše děti velice oblíbily. V Bongu je to rozhodně prolézací labyrint s názvem Afrika, který zvládnou prolézt i mladší děti. Oblíbená je zde hlavně velmi vysoká čtyřmístná skluzavka a super tobogán. Další naší oblíbenou atrakci jsou závodní autíčka. Jízda se tedy platí zvlášť a po zakoupení žetonku na recepci (10 Kč/jízda) si mohou děti zahrát na závodníky. Ale atrakcí je tu na ploše 2 800 m2 spousta. Každá z nich představuje jiný světadíl či zemi. Za jediný den tak můžete společně uskutečnit dobrodružnou cestu kolem světa.

Najdete tu i oddělené místo pro nejmenší děti, kde je oblíbený balónkový bazének a malý prolézací labyrint, který zvládnou i ti nejmenší.
Občerstvit se zde také samozřejmě dá. Ale nějakou zdravou stravu zde bohužel nenajdete. Je tu taková ta klasika rychlého občerstvení jako je párek v rohlíku, hranolky, kuřecí stripsy, pizza atd.

Několikrát jsme tu byli pozváni i na oslavu narozenin. Můžete si vybrat z několika balíčků, které nabízejí. Upřímně naše děti tyto oslavy milují, my rodiče už trochu méně .
Doporučujeme si přichystat 200 Kč zálohu v hotovosti na klíček od skříňky, která je samozřejmě vratná. Jinak se tu dá platit kartou, ale pozor v občerstvení až od 100 Kč.

Kde Bongo najdete?
Pražákova 51, Brno

Webové stránky: https://www.toboga.cz/brno/

Jak se sem dostanete?
Autem: Parkování přímo před centrem na velkém neplaceném parkovišti
MHD: Autobus č. 50 zastavuje na zastávce Bohunická, zabočte vlevo přímo kolem rohové budovy Delta Pekáren a vydejte se dál směrem k městu po ulici Pražákova. Po cca 250 metrech přijdete k hale Bongo, kterou je potřeba obejít z druhé strany, projít modrou bránou do areálu a cesta Vás přivede k hlavnímu vchodu.
Z tramvaje číslo 2 vystupte na zastávce Bohunická. Dejte se doprava Bohunickou ulicí a po cca 100 metrech zabočte doleva do ulice Pražákova, přímo kolem rohové budovy Delta pekárny. Po cca 250 metrech přijdete k hale Bongo, kterou je potřeba obejít z druhé strany, projít modrou bránou do areálu a cestou až k hlavnímu vchodu.

Leave a Reply