Please Activate WooCommerce Plugin First, to use it.

UM café, Brno-střed – Rodičem v Brně

Učňovská kavárna UM café je místo, kam byste možná sami od sebe nezamířili, ale díky nám budete vědět, že za návštěvu rozhodně stojí!

Díky její existenci je konečně přímo v centru Brna nějaký podnik, kde se dobře najíte, který je současně krásný na pohled, s velmi starostlivou obsluhou a především: s hezkým dětským koutkem! Což je kombinace věcí uprostřed města téměř nevídaná.

Učňovská kavárna funguje jako tréninkové centrum pro studenty Střední školy potravinářské a služeb sídlící na Charbulově ulici v Černovicích. Studenti oborů kuchař-číšník tu mají možnost v reálném prostředí pilovat své dovednosti. Ze stejného důvodu můžete hned za rohem, přímo na České ulici, pořídit také kvalitní a cenově dostupné maso z učňovského řeznictví.

Kavárna má dobrou nabídkou jídla a pití pro každou část dne. Najdete tu snídaňové menu (které si je možno objednat po celý den), denní polévku, týdenní menu, sladké dezerty, domácí limonády a italskou kávu. Vše podávané s velkou ochotou a ohledem k záklazníkovi. 

Návštěvníky potěší i design kavárny, kde má velký prostor zeleň. Na první pohled také zaujme osvětlení a pohodlné dřevěné židle z ohýbaného dřeva. Také tady mají prosklenou díru v zemi, tak můžete dětem třeba tvrdit, že je to tajmená cesta k drakovi 🙂

Dětský koutek je pak řešený jako samostatná, průhlednou skleněnou stěnou oddělená místnost s kobercem, pohovkou, stolečkem na malování, malým stanem a regálem s hračkami.

Otevřeno: po–pá 10–19 hodin (o víkendu zavřeno)

Adresa:
Skrytá 166/2 
tel: +420 702 210 200

 

Leave a Reply