Please Activate WooCommerce Plugin First, to use it.

Mlynářská restaurace v Bukovanském mlýně – Rodičem v Brně

Bukovanský mlýn se nachází přímo v centru Slovácka, kdy i celý areál je vystavěný v tradičním stylu moravského Slovácka. Bukovanský mlýn je vyhlášený i svoji Mlynářskou restaurací, kde můžete ochutnat nejrůznější krajové speciality připravené dle tradičních receptur. Základ gastronomické nabídky tvoří tradiční slovácká a staročeská kuchyně. Bohatou nabídku chutných jídel doplňuje široká škála kvalitních jakostních i přívlastkových moravských vín. Pro děti je k dispozici koutek na hraní a na venkovní terase dětské hřiště.

V roce 2019 byla Mlynářská restaurace vybrána mezi top 10 restauračních cílů v programu Gourmet jižní Morava. Navštívit jen restauraci by byla ale velká škoda. Celý komplex Bukovanského mlýny nabízí nespočet aktivit pro rodiny s dětmi. Najdete tu oslíky, králíčky, kozy nebo ovečky, pro které si můžete na recepci zakoupit krmení. Můžete si zahrát s dětmi minigolf, projít stezkou bosou nohou nebo si domluvit svezení na koníkovi. Je tu také střelnice pro rekreační lukostřelbu .

Kde Mlynářskou restauraci najdete?

Bukovany 70
696 31 Bukovany

Doporučení: s ohledem na možnou obsazenost restaurace doporučujeme vždy telefonickou rezervaci předem na tel. +420 518 618 011.

Leave a Reply