MAMA KAFE je nově otevřená kavárna v Brně na ulici Úvoz. Je to projekt dvou kamarádek, které mají děti a udělaly si kavárnu tak, jak jim to doposud v Brně chybělo. A to krásnou vyladěnou kavárnu do posledního detailu, kde najdete hračky převážně z přírodních materiálů.

Děti se tu mohou vyřádit na průlezkách české společnosti Antonie & Emma a pohrát si se širokou nabídku hraček z dílny holandské společnosti Little Dutch. Dbá se tu na čistotu hraček a udržování jejich funkčnosti.

Tohle místo není jen rájem pro děti, i rodiče se tu cítí moc dobře, a to hlavně díky dobré kávě, dortíkům, Proseccu… Prostory jsou natolik příjemné, že se ani nechce domů.

Kavárna se záhy po otevření zkraje roku 2020 stala velmi vyhledávaným útočištěm maminek z Brna, takže bez rezervace si tu (zejména v dopoledních hodinách) pravděpodobně nesednete.

O víkendu je možnost uspořádání dětských oslav, stabilně však o víkendu otevřeno nemají. Pro více informací pište na e-mail info@mamakafe.cz nebo volejte na telefonní číslo 530 340 635.

Poplatek za dítě v herně je 50 Kč.

Kde MAMA KAFE najdete?
Úvoz 525/21, 60200 Brno

Otevírací doba:
pondělí−patek 9:00−17:00
sobota a neděle pouze rezervace soukromých akcí a dětských oslav

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *