Please Activate WooCommerce Plugin First, to use it.

MAMA KAFE – Rodičem v Brně

MAMA KAFE je relativně nová kavárna v Brně na ulici Úvoz. Je to projekt dvou kamarádek, které mají děti a udělaly si kavárnu tak, jak jim to doposud v Brně chybělo: jako krásnou kavárnu vyladěnou do posledního detailu, kde najdete hračky převážně z přírodních materiálů.

Děti se tu mohou vyřádit na průlezkách české společnosti Antonie & Emma a pohrát si se širokou nabídku hraček z dílny holandské společnosti Little Dutch. Dbá se tu na čistotu hraček a udržování jejich funkčnosti. Kavárna se záhy po otevření stala velmi vyhledávaným útočištěm maminek z Brna.

Tohle místo není jen rájem pro děti, i rodiče se tu cítí moc dobře, a to hlavně díky dobré kávě, dortíkům, Proseccu… Prostory jsou natolik příjemné, že se ani nechce domů. Jen malé doplnění: hrací koutek si užijí zejména nejmenší děti, pro starší 5 let už to tu může být trochu nuda.

O víkendu je možnost uspořádání dětských oslav, stabilně však o víkendu otevřeno nemají. Pro více informací pište na e-mail info@mamakafe.cz nebo volejte na telefonní číslo 530 340 635.

Poplatek za dítě v herně je 50 Kč.

Kde MAMA KAFE najdete?
Úvoz 525/21, 60200 Brno

Otevírací doba:
pondělí−pátek 9:00−17:00
sobota a neděle pouze rezervace soukromých akcí a dětských oslav

Comment (2)

  • Zezulová| 9. 3. 2022

    Dobrý den,
    chtěla bych u vás uspořádat moji narozeninovou oslavu.Bude nás 7 dospělých a 5 dětí.
    Termín předběžně 20.3.odpoledne.
    Uvítala bych nabídku dezertů,dortů,limonád,kávy.

  • Leave a Reply