Please Activate WooCommerce Plugin First, to use it.

Kavárna – cukrárna U myšky – Rodičem v Brně

Tuhle velmi příjemnou a útulnou kavárnu najdete v Brně-Slatině na ulici Zlínská. Je to přesně ta kavárna, kam bychom doporučili zajít, když hledáte místo, kde by se dalo s kamarádkou (kamarádem) a dětmi posedět, abyste si mohli v klidu popovídat, zatímco si děti pohrají v dětském koutku. Dětský koutek je zde jen jako doplněk, proto se zde vstupné neplatí. V koutku najdete spoustu dřevěných hraček, dětskou kuchyňku, obchůdek i malou televizku, kde na požádání obsluha pustí dětem krtečka. Podle nás je koutek vhodný tak pro děti do 4 let.

Kavárna U myšky nabízí opravdu velký výběr poctivých zákusků, zmrzlinu od našeho oblíbeného Tomivo gelato, ale i točenou zmrzlinu z Opočna a samozřejmě kvalitní kávu, čaje, domácí limonády a spoustu dalšího.

Každou středu od 10 hodin pak kavárna pořádá vyrábění a tvoření s dětmi. My jsme tohle tvoření absolvovali se synem a bylo to moc fajn. Je příjemné si dát při vyrábění kávu a kvalitní občerstvení. Jen se připravte, že dětský koutek je maličký a když se tam nahrnou všechny děti z vyrábění, pak koutek není úplně dostačující. Pokud máte tedy rádi spíše klid, pak si sem zajděte jiný den než ve středu dopoledne.

Kavárna má i příjemné venkovní posezení, větší děti tu mohou běhat po náměstí, kde je fontána (a vy na děti pěkně vidíte).

Kde kavárnu U Myšky najdete?

Zlínská 12
Brno-Slatina

Autem: zaparkovat můžete na parkovišti na Přemyslově náměstí
MHD: Trolejbus číslo 33, zastávka Mikulčická

Otevírací doba:

Po – Pá: 9:00 – 19:00, So – Ne 11:00 – 19:00

Leave a Reply