Please Activate WooCommerce Plugin First, to use it.

Kafe na písku – Rodičem v Brně

Na pomezí Černých Polí a Lesné leží náměstí SNP, kde je skvělé zázemí pro děti. Je tu malé zastíněné hřiště s modernějšími prvky, velká lanová prolézačka opodál a pak starší hrací prvky dál v parku.

Hned vedle hřiště je skvělé Kafe na písku, které funguje především jako okénková kavárna s posezením venku. K dispozici tu mají i menší vnitřní prostor, který sousedí s místní pobočkou Knihovny Jiřího Mahena.

V kavárně si můžete dát vynikajcí kávu, limonády, dezerty, ovocné nanuky i sendviče. Posezení je tu příjemné, děti na hřišti máte na dohled a pokud vám to nebude stačit, není problém si hrneček s kávou či sklenici s limonádou vzít přímo na hřiště. Už název kavárny k tomu v podstatě vybízí 🙂

Velkou atrakcí v horkých dnech jsou pak kovové sprchy, které jsou instalované v trávě přímo před kavárenským posezením. Jednou za hodinu vždy rozstřikují vodu po okolí, což je vítané jak pro trávu vystavenou slunci, tak pro děti, které jsou vděčné za osvěžení nejen zevnitř, ale i zvenku.

Pokud tedy budete mít cestu na Lesnou či do Černých Polí, toto místo můžeme rozhodně doporučit. Dostanete se sem nejlépe tramvají č. 9 a 11 na zastávku Fügnerova, parkování možno v přilehlých ulicích (např. Mathonova).

Leave a Reply