Please Activate WooCommerce Plugin First, to use it.

Butcher’s – grill & pasta – Rodičem v Brně

Hledali jsme restauraci, kde bychom mohli udělat slavnostní oběd a kde by se během čekání na jídlo děti zabavily. A máme pocit, že jsme ji konečně našli! V hlavě nám proběhlo několik restaurací v Brně a okolí, ale pokud se jedná o slavnostní oběd a pokud chcete mít jistotu opravdu dobrého jídla a skvělé obsluhy, pak je Butcher’s tou správnou volbou.

Již při rezervaci stolu se nás obsluha zeptala, kolik budeme mít děti. Po příchodu jsme hned pochopili, proč se nás na to ptají. Děti měly nachystané na stole dětské menu v podobě omalovánek a pastelky. Posadili nás také tak, abychom na děti na velkém dětském hřišti viděli, což jsme také moc ocenili. Hosté restaurace bez dětí zase určitě ocenili klid na části letní zahrádky, kde děti nikoho neobtěžovaly.

Hned u restaurace je FunPark přístupný pro hosty restaurace (možná ho znáte také jako součást koupaliště na Dobráku). Ve FunParku je lanové centrum, trampolíny, dřevěné prolézačky a spousta dalšího. V měsíci červenci a srpnu je FunPark přístupný jak pro hosty restaurace, tak pro návštěvníky koupaliště, tudíž zde bývá i více plno.

Co se jídla týče, v Butcher’s jsme si pochutnali maximálně. Zakládají si tu na kvalitních surovinách a na chuti jídla to jde znát. Se vším jsme byli maximálně spokojeni a už se nemůžeme dočkat další návštěvy.

Určitě doporučujeme si předem udělat rezervaci.

Kde restauraci Butcher’s najdete?
Dobrovského 29, 612 00 Brno
tel.: +420 734 309 499

Webové stránky:
www.butchers.cz

Leave a Reply