Please Activate WooCommerce Plugin First, to use it.

Sportoviště Kamechy – Rodičem v Brně

Sportoviště Kamechy si rozhodně zaslouží místo v kategorii nejlepší hřiště v Brně. Najdete ho v Brně-Bystrci v části Kamechy na ulici Říčanská. Tohle hřiště má dokonce svého správce a je to opravdu znát: všude je krásně čisto, jsou tu okolo vysázené květiny a dokonce je tu i veřejná toaleta, což nabízí málokteré hřiště.

Hřiště je opravdu velmi moderní, nehledejte zde klasické prolézací prvky, místní každý hrací prvek je originál. Naše děti nejvíce zaujal originální lanový kolotoč a netradiční houpačka. Kromě toho tu však najdete i horolezeckou stěnu, trampolínky, prolézačky pro starší děti, workout hřiště, parkourové hřiště a dráhu na kola, koloběžky, brusle apod. Proto doporučujeme si s sebou něco z toho přibalit, až sem budete mířit. V teplých měsících je zde pak vodní mlha, takže bez náhradního oblečení sem raději nechoďte 😊.

Pokud by se vám chybělo klasické hřiště se známými prvky a pískovištěm, tak hned pod sportovištěm najdete i moc pěkné dětské hřiště, kde jsou již klasické houpačky, pískoviště plné hraček, houpátka apod.

Kousek od hřiště je pak pizzerie Amici, kde si můžete s sebou zakoupit pizzu a nápoje, zakoupit občerstvení lze i ve Sklizenu, které se nachází kousek od sportoviště.

Kde hřiště najdete?
Ulice Říčanská, Brno-Bystrc – Kamechy

Jak se sem dostanete?
Autem: Pohodlně zaparkujete na ulici Říčanská před mateřskou školkou přímo vedle hřiště
MHD: zastávka Kavčí (autobusem číslo 52 z Mendlova náměstí, nebo autobusem č. 54 od Zoologické zahrady nebo třeba od Přístaviště). Dá se přijít také od zastávky Ruda, kde jezdí autobusy směrem do Žebětína.

Leave a Reply