Park Sadová v Brně-Králově Poli na ulici Zaječí hora byl otevřen v červenci roku 2020. Tenhle park s hřištěm byl financován z participativního rozpočtu města Brna, díky kterému se v Brně otevřelo už několik parádních hřišť a realizuje se spousta zajímavých projektů.

Za nás je i tohle hřiště na jedničku. Nejvíce nás zaujalo pískoviště, které má v sobě zabudované herní prvky (nádoba na kladce, síto…). Prolézačky pro nejmenší děti jsou stavěné tak, aby byly co nejvíce ve stínu. Pro větší děti je zde veliká prolézací sestava shasičskou tyčí. V parku je spousta laviček ve stínu, pro malé fotbalisty vezměte určitě i fotbalový míč, s nímž si mohou kopat do branek.

Celý areál je oplocený, tudíž se nemusíte bát, že se vám dítě někam zaběhne. V parku je také veřejné ohniště a při všech našich návštěvách tu bylo okolo nachystáno spousta dřeva.

Za nás určitě tohle hřiště patří do TOP 5 hřišť v Brně, a to především díky herním prvkům, které jsou tu originální, a díky velkému oplocenému parku, kdy se děti mohou vyběhat v místním lesíku. Úžasná je celá ústřední prolézací sestava ve stylu pavoučích sítí. Také veřejných ohnišť je v Brně vcelku málo. Děkujeme, že takové projekty existují.

Provozní doba hřiště:
Od 1. května do 30. září 8:00 – 20:00
Od 1. září do 30.dubna 9:00 – 17:00

Kde park Sadová najdete?
MHD: autobus č. 43 z Králova Pole–nádraží, zastávka Högrova nebo Moskalykova.
Autem: před parkem je dostatečně míst na zaparkování.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *