Please Activate WooCommerce Plugin First, to use it.

Park Sadová – Rodičem v Brně

Park Sadová v Brně-Králově Poli na ulici Zaječí hora byl otevřen v červenci roku 2020. Tenhle park s hřištěm byl financován z participativního rozpočtu města Brna, díky kterému se v Brně otevřelo už několik parádních hřišť a realizuje se spousta zajímavých projektů.

Za nás je i tohle hřiště na jedničku. Nejvíce nás zaujalo pískoviště, které má v sobě zabudované herní prvky (nádoba na kladce, síto…). Prolézačky pro nejmenší děti jsou stavěné tak, aby byly co nejvíce ve stínu. Pro větší děti je zde veliká prolézací sestava s hasičskou tyčí. V parku je spousta laviček ve stínu, pro malé fotbalisty vezměte určitě i fotbalový míč, s nímž si mohou kopat do branek.

Celý areál je oplocený, tudíž se nemusíte bát, že se vám dítě někam zaběhne. V parku je také veřejné ohniště a při všech našich návštěvách tu bylo okolo nachystáno spousta dřeva.

Za nás určitě tohle hřiště patří do TOP hřišť v Brně, a to především díky herním prvkům, které jsou tu originální, a také díky velkému oplocenému parku, kde se děti mohou vyběhat. Úžasná je celá ústřední prolézací sestava ve stylu pavoučích sítí. Také veřejných ohnišť je v Brně vcelku málo. Děkujeme, že takové projekty existují.

Provozní doba hřiště:
Od 1. května do 30. září 8:00 – 20:00
Od 1. září do 30.dubna 9:00 – 17:00

Kde park Sadová najdete?
MHD: autobus č. 43 z Králova Pole–nádraží, zastávka Högrova nebo Moskalykova.
Autem: před parkem je dostatečně míst na zaparkování.

Leave a Reply