Please Activate WooCommerce Plugin First, to use it.

Indiánské hřiště Neslovice – Rodičem v Brně

Vzdálenost z Brna: 25 km (20 minut)
Kraj:
Jihomoravský (okres Brno-venkov)
Doprava:
autem (přes Rosice), nebo autobusem 406 z Mendlova náměstí (ovšem pozor, přímý spoj jezdí pouze ve všední dny)
Tip:
neměli byste minout zdejší Obecní cukrárnu, ta je svými dobrotami vyhlášená


Indiánské hřiště v Neslovicích u ulice Žleb je jedním slovem jedna velká paráda. Určitě si své místo nejlepších hřišť v okolí Brna zaslouží. Je tady totiž nespočet vyžití pro celou rodinu a co víc si přát, než mít Bobravu hned za zády…Hřiště se tak dá krásně spojit s příjemnou procházkou v přírodě (i když tedy upřímně nevíme, zda se vám podaří děti z hřiště na procházku dostat 😊).

Kromě klasických herních dětských prvků, jako jsou prolézací sestava, houpačky různého druhu, lanovka, prolézací pyramida či veliké pískoviště, je tu třeba i pro starší děti U-rampa nebo venkovní workout hřiště.

Od května do září si zde pak můžete zahrát i minigolf za velmi přijatelnou cenu a stanovišť je tu opravdu spousta. Na hřišti se pak nachází také Lanové aktivity Neslovice (lanová dráha). Ta je tedy také zpoplatněna a funguje od jara cca do října (podle počasí).
Nachází se zde 25 překážek, kdy plynule přecházíte z výšky od 0,5 m až do výšky 3,5 m a každý se jistí sám.

Vždy pro jistotu doporučujeme si ověřit, zda je otevřeno a rezervovat si své místo. Zde přikládáme odkaz, kde najdete vše potřebné včetně informacích o cenách a kontakt:
Lanové aktivity

V zimě jsou lanové aktivity i minigolf sice zavřené, ale zase má tohle hřiště jinou velkou výhodou. Je tu totiž spousta kopečků, takže se nabízí skvělá bobovačka.

No a pokud se vám děti z hřiště přece jen podaří dostat, můžete se udělat moc hezký procházkový okruh Bobravou k Výletní studánce. Okruh má jen necelých 2,5 km a cestu hravě ujdou i menší děti. Může být však trochu problém s kočárkem, na cestě jsou vyjeté dost hluboké stopy od traktorů, ale sportovní kolečka by to měly zvládnout.

A co by to bylo za výlet bez sladké tečky na závěr? Na ulici Hlavní 23 v Neslovicích se nachází Obecní cukrárna Neslovice, kde v teplých měsících koupíte točenou zmrzlinu, spoustu zákusků a dobrot, kávu, a to vše si můžete v klidu dopřát na letní zahrádce.

Indiánské dětské hřiště s lanovými aktivitami a minigolfem:

Procházka Bobravou k Výletní studánce:

Leave a Reply