Sportovní areál Hroch je velmi vyhledávaným cílem rodičů a sportovců všech věkových kategorií. Především díky své poloze – nachází se na pomezí Komína, Žabovřesk a Jundrova v blízkosti oblíbené stezky podél Svratky, takže sem při své cestě za oddychem zavítá spousta cyklistů.

Kromě všech sportovišt je zde volně přístupné rozsáhlé hřiště, na kterém najdete herní prvky pro menší i větší děti. Jsou zde k dispozici i dvě nafukovací bubliny (trampolíny), jedna velká pro děti starší 5 let, druhá menší pro děti do 5 let. Tyto jediné jsou zpoplatněné (platí se 30 Kč na dítě na celý den).

Dále tu najdete lanovku, velkou lezeckou pyramidu, houpačky, skluzavky, dvě pískoviště (jedno z nich s plážovým pískem) a o kousek dál je i malá lezecká stěna.

Uprostřed areálu stojí vysloužilý parník, který funguje jako kiosek s posezením. V nabídce najdete točenou limonádu, pivo, nanuky a jídlo typu hranolky, kukuřice, párek v rohlíku atp. Hned u bublin se nachází dřevěný stánek, kde mají v nabídce řemeslnou zmrzlinu, domácí limonády a skvělé dezerty (v tomto kiosku zároveň zaplatíte celodenní vstupné na bublinu).

Za plotem areálu se pak sídlí Café Louka, které je místem zaslíbeným pro všechny gurmány. Nabízejí zde obložené chleby a netradiční hot-dogy a nabídka vypadá skutečně výtečně.

Pro děti pořádají u Hrocha také letní příměstské tábory. Na širokou nabídku sportovního areálu a otevírací dobu, koukněte na jejich webové stránky.

Kde Sportovní areál Hroch najdete?
ulice Veslařská
Brno-Komín
mail: info@sporthroch.cz
tel: 775 76 14 14

Jak se sem dostanete
Autem: Součástí areálu je velké parkoviště.
MHD:
Zastávka Jundrovský most (autobusy č. 67, 44 a 84)

Otevírací doba dětského hřiště:
Po–Pá 14:00 – 20:00; So, Ne 10:00 – 20:00

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *