Please Activate WooCommerce Plugin First, to use it.

Dopravní hřiště Velké Meziříčí – Rodičem v Brně

Vzdálenost od Brna: 55 km
Kraj: Vysočina
Doprava: autem (po D1), autobusem (ze Zvonařky)

To jsme tak jednou měli cestu kolem Velkého Meziříčí a vzpomněli si na jedno dopravní hřiště, o kterém jsme slyšeli jen to nejlepší. Tak nám to nedalo ho nenavštívit a okoknout, jestli je tomu opravdu tak a stojí za to se za ním z Brna a okolí vydat. A po návštěvě tohoto skvělého hřiště musíme říct, že rozhodně za návštěvu stojí.

Dopravní hřiště je opravdu velké, plné semaforů, kruhových objezdů a značek. Co je ale nejlepší je, že kromě dopravního hřiště jsou tu i dětská hřiště a to ne jen tak ledajaké. Najdete zde pěknou herní sestavu, skluzavky, stoly na pingpong i se sítí, tak stačí přibalit jen pálky, ale hlavně velikou lanovou prolézací sestavu. Dá se tady tedy strávit spousta času, kdy jízdu na kole mohou děti střídat s hrátkami na hřišti. Nechybí tu ani veřejné toalety a spousta posezení pro doprovod dětí.

No a když už budete ve Velkém Meziříčí, bylo by škoda nenavštívit rozhlednu Fajtův Kopec, nebo zámek a pokochat se výhledy, které tohle město nabízí. 

Před návštěvou dopravního hřiště doporučujeme se podívat na webové stránky, kdy se pro jistotu ověřte otevírací dobu pro veřejnost. V pracovní dny v dopoledních hodinách tu je prostor pro školy a školky, tak abyste nebyli zklamaní.

Webové stránky zde: dopravní hřiště