Please Activate WooCommerce Plugin First, to use it.

Hospůdka a farma na Haldě – Rodičem v Brně

Vzdálenost od Brna: 65 km
Kraj: Zlínský, okres Uherské hradiště
Obec: Boršice

Hospůdka a farma na Haldě v Boršicích může být nejen skvělou zastávkou na jídlo při cestě směr Uherské Hradiště, ale také jako výletní cíl, protože zde můžete strávit krásný dlouhý čas. Tohle místo má tolik co nabídnout rodinám s dětmi… Milovníky zvířátek jako jsme my určitě potěší, že Haldu obývá spoustu zvířecích jedinců, a to kočičky, králíčci, prasátka, kozy, ovce, slepice, husy, kačenky, kravičky a spousty koníků. Zvířátka je samozřejmě zakázané krmit, ale doporučujeme si s sebou nabalit pár desetikorun, abyste si v automatu mohli koupit speciální krmivo pro některé zvířátka, které jako jediné můžete zvířátkům dát.

Při naší návštěvě zde byla i spousta mláďátek (jehňátka, kůzlátka, housata i káčata), což bylo něco tak roztomilého, že jsme se nad nimi pěknou dobu rozplývali.

Kromě zvířátek pak děti určitě potěší bezvadné veliké, dřevěné hřiště s lanovkou, velkou prolézací sestavou a také druhé dětské hřiště hned před restaurací, které je zase vhodnější pro menší děti. Je tu i velká trampolína přímo v zemi, ale bohužel v době našeho pobytu byla mimo provoz.

Co se týče občerstvení, tak zde najdete jak takovou tu klasiku na rychlé občerstvení, jako je párek v rohlíku, nanuky, točené limonády, ale také výborně vaří, tak doporučujeme si sem udělat výlet i s obědem. My jsme zde byli bohužel v době koronavirového omezení, tak jsme si jídlo nemohli vychutnat naplno a volili jsme jen něco do ruky. Vše bylo ale výborné.

No a nesmíme také zapomenout na rybníček, který je hned u Haldy a za hezkého počasí se tu děti neskutečně vyřádí. Jsou zde vodní hrátky s pumpou, vodní dělo, dřevěné cestičky přes rybník a doporučujeme si udělat i procházku kolem rybníčku, kde je spousta dřevěných laviček vždy s nějakým vyřezaným zvířátkem, naučné tabule, spousta kačenek i rybářů. My jsme zde byli na začátku května a bohužel vodní dělo a pumpa ještě nebyli v provozu, ale upřímně nám to ani nevadilo, protože jsme měli mnoho dalších zážitků.