Please Activate WooCommerce Plugin First, to use it.

Saunování dětí a rodičů ve wellness centru 4Comfort – Rodičem v Brně

Saunování je ideální aktivitou pod střechou, když počasí venkovním aktivitám nepřeje. Wellness centrum 4Comfort pořádá každou sobotu od 9:00 do 12:00 saunování pro rodiče s dětmi. Saunování je vhodné již pro děti předškolního věku a 4Comfort se snaží, aby si děti sauny co nejvíce užily a získaly tak celkově kladný vztah ke zdravému životnímu stylu. V zimní sezóně (tedy zhruba od října do března) je navíc součástí vstupného do sauny také Pohádkový ceremoniál v 10:00 a v 11:00, kdy sauna mistr v Saunovém dómu baví děti v převleku pohádkou nebo tematicky laděnými ceremoniály např. na Mikuláše či Halloween. Díky tomu pak čas pobytu v sauně dětem příjemně uteče.

Jestli nemáte se saunami žádné zkušenosti, nemusíte se ničeho bát. Na recepci nám velmi milé recepční vše vysvětlily, připravily nám ručníky a prostěradlo do sauny a my už si pak užívali relaxaci. V rámci vstupu můžete využívat hned 4 sauny, Aroma parní lázeň, Solní parní lázeň a relaxační bazén se slanou vodou a perličkami. Musím říct, že těch 120 minut ve wellness nám velmi rychle uteklo a byli jsme všichni jak vyměnění, děti tedy i krásně unaveny a spaly večer jako miminka.

Když se poštěstí mít pro děti hlídání, nabízí wellness centrum i jiné služby pro návštěvníky, jako jsou masáže, manikúra, pedikúra, kosmetika nebo třeba privátní wellness. My to zde máme moc rádi hlavně pro velmi milý profesionální personál a rodinnou atmosféru.

Kde wellness centrum 4Comfort najdete?
Wellness centrum 4Comfort
Fryčajova 698/ 29
(Příjezd z ulice Cihelní!)
614 00 Brno-Obřany

Tel. na recepci: +420 734 156 340

Jak se sem dostanete?
Autobusem č. 75 nebo 57 (zastávka Hlaváčkova), nebo tramvají č. 4 (zastávka Obřanský most) a pak kousek pěšky po ulici Fryčajova.
Autem: 4Comfort má své parkoviště, kde pohodlně zaparkujete