Please Activate WooCommerce Plugin First, to use it.

Tišnovská rychta – Rodičem v Brně

Restaurací, kde se člověk opravdu dobře nají a ještě tam pro děti najdete skvělé zabavení, opravdu mnoho není. Proto máme radost pokaždé, když nějakou takovou objevíme, i když je to třeba mimo Brno.

Tišnov je moc krásné městečko, které je branou na Vysočinu a do Žďárských vrchů, kolem je překrásná příroda i spousta atraktivních cílů pro děti. A restaurace Tišnovská rychta tuto idylku krásně dokresluje. V restauraci je k dispozici posezení venku i vevnitř, venkovní posezení je částečně pod střechou a má tu hlavní výhodu, že je na dosah malému hřišti, které tu je pro děti nachystané.

Hřiště se skládá s prolézačky se skluzavkou, dvěma houpačkami a skákacím panákem. Za plotem pak děti určitě zaujme zdejší Adventure golf, ale na ten je potřeba si zakoupit vstupenku.

V restauraci Tišnovská rychta velmi dobře vaří, vlastně je to v rámci výletní nabídky nadstandard, porce na talíři vypadají opravdu krásně a co nás tedy nejvíce potěšilo, byla vydařená nabídka dětských jídel (kromě obligátního řízku s hranolkama také třeba svíčková s knedlíkem nebo kuře na paprice).

Kdykoliv budeme plánovat výlet do Tišnova, víme, že na zdejší zastávku na jídlo se můžeme spolehnout. Zvlášť, když má restaurace výhodnou polohu kousíček od nádraží.