Please Activate WooCommerce Plugin First, to use it.

Dětská čajovna Mezi stromy – Rodičem v Brně

Míst, kam se za nepřízně počasí uchýlit ve městě s malými dětmi, není opravdu mnoho. Proto určitě musíme upozornit na dlouhodobě fungující čajovnu a kavárnu Mezi stromy, která sídlí v obchodním domě Klášter na Josefské ulici.

Tím, že je čajovna ukryta uvnitř v pasáži a není tedy úplně na očích, o ní možná hodně rodičů neví, což by byla škoda, protože podnik nabízí opravdu přívětivý prostor pro malé děti. Jsou tu dvě místnosti alias herničky v obklopení stolů, kde si můžete dát kávu, víno nebo limonádu. Pro děti tu připravují třeba i kaše a k dispozici bývá také obědová polévka.

Vybavení herničky je tedy zaměřeno spíše pro miminka a menší děti. Je tu bazének s kuličkami, malá skluzavka s houpačkou, kuchyňka, pěnový koberec, knihovnička, kolébka, malá křesílka a spousta naučných hraček. Dětské židličky a přebalovací pulty jsou samozřejmostí.

Po příjezdu dovnitř můžete pohodlně naproti baru zaparkovat kočárky. Posezení je tu příjemné, vlastně jedinou nevýhodou je, že hned u vstupu je potřeba si zout botky, tak si před návštěvou dobře prohlédněte ponožky :-))) Ale mají tu k dispozici i papuče na půjčení.

Pokud byste chtěli trávit čas venku s nějakou dobrotou, tak je možné posedět i na zahrádce umístěné do vnitrnobloku, kde je dětem k dispozici kryté a uspokojivě vybavené pískoviště.

Pobyt dětí v herničce je zpoplatněn, jedno dítě platí 45 Kč, další sourozenec 30 Kč (ceny v roce 2021). A ještě upozornění na závěr, bohužel platba je tu možná pouze v hotovosti, tak na to buďte připraveni.

Kde čajovnu hledat:

Obchodní centrum Klášter
Josefská 516/1, 60200 Brno-město