Please Activate WooCommerce Plugin First, to use it.

Juliánovské hřiště – Rodičem v Brně

Juliánovské hřiště na ulici Souběžná byl kdysi náš nečekaný objev. Pokud totiž na hřiště v blízkosti Juliánovského náměstí nezamíříte cíleně, pravděpodobně se o něm nedozvíte. Je totiž dokonale ukryté mezi blokem bytových domů, přitom ukrývá poklad, který asi jinde v Brně nenajdete.

Jeho dominantním prvkem je obrovská prolézací sestava s dvěma tobogány a dalšími menšími skluzavkami a herními prvky. Můžete tu například hrát piškvorky nebo se projet s autíčkem v labyrintu, ale děti bude rozhodně nejvíc zajímat tobogán, to máme ozkoušeno. Pro malé děti je tu k dispozici velké pískoviště se spoustou erárních hraček a dvě pružinové houpačky.

My se na toto hřišti vždy rádi stavíme cestou na Bílou horu, kde je skvělá vyhlídka (a kdo má nastudovanou naši cover fotku z Facebooku, tak ví, že jsme ji nafotily právě zde). Když se odsud vypravíte na vrchol Bílé hory směrem kolem sokolovny, bude vám cesta trvat asi 10 minut.

Jediná nevýhoda hřiště je, že je v zástavbě domů, takže není v blízkosti žádná občerstvovací stanice (pokud nevezmete zavděk řeznictvím u zastávky :-)). K hřišti se dá pohodlně dostat MHD, stačí sem jet autobusy č. 55 či 75 ze Staré osady na zastávku Podlomní. Pokud budete autem, doporučujeme nejbližší parkoviště za základní školou na ulici Krásného.

Kde: ulice Souběžná
Jak se tam dostat: autobusem č. 55 či 75 ze Staré osady, zastávka Podlomní
Kde parkovat: parkoviště za ZŠ na ulici Krásného