Please Activate WooCommerce Plugin First, to use it.

Hřiště U Sovy v Řícmanicích – Rodičem v Brně

Řícmanice jsou vesnička na okraji Moravského krasu, hned za Bílovicemi nad Svitavou. Kromě bohatství okolních lesů tu mají také krásné a bohatě vybavené dětské hřiště, které určitě stojí za návštěvu, ať už samostatně, tak třeba spojené s vycházkou do okolních lesů Lišky Bystroušky.

Na hřišti nechybí lanovka, trampolína, kolotoč, velká prolézačka se skluzavkou, ale třeba i tabule s dostatkem kříd na kreslení a dřevěná lehátka pro rodiče, kteří si mohou na chvíli oddychnout a pozorovat krásu okolních kopců.

Dále jsou tu roztomilé houpačky pro menší děti ve tvaru zvířátek a také ostatní herní prvky zdobí vyřezávané zvířecí sošky.

Jedinečnost lesů obklopujících Řícmanice dokládá i to, že tu mají vlastní arboretum, které se nachází v kopci necelé 2 km od hřiště. Vede k němu Stezka zdraví Hvozd, která na každém z osmi zastavení nabízí sportovní náčiní s lavičkou.

Hřiště leží na ulici Fügnerovo návrší, pro auta je tu k dispozici malé parkoviště. O ulici nad hřištěm se také můžete vydat za koníky (ulice Havlíčkova).