Please Activate WooCommerce Plugin First, to use it.

Barevné hřiště a pirátské hřiště – Starý Lískovec – Rodičem v Brně

Příležitost k maximálnímu vyřádění se nabízí ulice Bosonožská ve Starém Lískovci. Kousek od sebe tu najdete hned dvě pěkná dětská hřiště. Jedno netradiční s barevným povrchem za Mateřskou školkou (již tedy spadá pod ulici Sevastopolskou) a jedno pirátské hřiště vedle školy.

Barevné hřiště za školkou naše děti mají velmi rádi, hlavně skrz pestrobarevný gumový povrch. Hřiště tak trochu připomíná lávové ostrůvky a naše děti si zde vždy hrají na sopky a horkou lávu a vydrží mezi ostrůvky přeskakovat velmi dlouho.

Na jednotlivých ostrůvcích najdete trampolínky, skluzavky, tunely a v jednom kopečku jsou díry, kam se mohou hodit různé kuličky, hopskulky, malé míčky a funguje to podobně jako kuličková dráha. Celé dětské hřiště je pak obklopeno dráhou na kola či odrážedla. Nehledejte tady však houpačky či pískoviště. A to je právě výhoda, že můžete popojít na hřiště vedle školy, kde najdete přesně to, co by vám na barevném hřišti mohlo chybět.

Na hřišti vedle školy je pískoviště, oblíbený maják, různá houpátka, velká prolézací sestava, menší sestavu pro malé děti i hřiště třeba na fotbálek apod.

Jedno občerstvení, a to klub Pepino bowling, je hned u hřiště vedle školy. Pokud si však rádi dopřejete výbornou italskou kávu, domácí limonády, skvělé zákusky nebo kopečkovou zmrzlinu, pak rozhodně doporučujeme o kousek dál na ulici Jemelkova kavárnu Caffeina. Navíc je tu i uvnitř malý dětský koutek, takže mezitím, co vy si budete vychutnávat kávu, si děti mohou pohrát pod střechou.

Kde hřiště najdete?
Pirátské hřiště: vedle školy na ulici Bosonožská ve Starém Lískovci
Barevné hřiště: spadá pod ulici Sevastopolská, je však jen 300 m od pirátského hřiště
Doprava: autem nejlépe zaparkovat před školou nebo vedle školy na ulici Bosonožská
MHD: tramvaj číslo 6, 8 zastávka Dunajská