Please Activate WooCommerce Plugin First, to use it.

Hopsálkov – Rodičem v Brně

Doprava: MHD (autobus č. 49 a 50, zastávka Kšírovka) / autem se dá pěkně zaparkovat přímo na parkovišti u biotopu
Vhodné pro kočárky: ano


Areál Kšírovka je místo, kde se rozhodně zabaví celá rodina, což platí o to víc od doby, kdy se tady v létě 2021 otevřel Hopsálkov. Na prostoru, kde dřív bývaly louke a pole, vyrostlo velké trampolínové centrum pod širým nebem. Najdete tu celkem 7 vzduchových trampolín, velkou vodní postel, barevné hopskoule, obří pískoviště s plážovým pískem, lanovku a malý lanáček a další herní prvky.

Je to doslova ráj pro všechny hopsavé děti. Na nespočtu barevných nafukovacích bublinách tu můžete skákat od rána do večera (navíc s parádním výhledem na brněnské dominanty), užijí si to tu děti od tří let i dospělí. Součástí je také beach bar s plážovým pískem, který rozhodně potěší nejednoho dospěláka. Najednou budete mít pocit, že jste se uprostřed Brna ocitli na dovolené u moře. Když si k tomu dáte ještě výbornou limonádu nebo ledovou kávu, nebude chybět mnoho k dokonalosti. Ve slunečných dnech rozhodně doporučujeme nepodcenit  mazání ochrannými krémy (mají je tu k dispozici i na zapůjčení), sluníčko se tu hodně opírá a asi odsud nechcete odcházet se spáleným nosem 🙂 Slunečníky tu sice u baru mají, ale kolem trampolín je areál hodně otevřený a nechráněný. Chvíli potrvá, než vyrostou zasazené stromy, takže nezapomeňte ani pokrývku hlavy, sobě a především dětem.

Na osvěžení je tu v teplých dnech puštěné mlhoviště, navíc můžete využít blízkost vedlejšího biotopu – díky tomu, že jde zakoupit celodenní vstupné s možností odejít a zase se vrátit, může to být vskutku skvělý plán na celodenní program v parném dni v Brně.

Na Kšírovce  naproti Hopsálkovu si dále můžete zahrát Fotbalgolf, jedinečný sport, v němž se pomocí správně nasměrovaných kopů snažíte dostat míč do správné jamky. Venkovní atrakce Hopsálkov je otevřena celoročně v závislosti na počasí, v létě každý den a po zbytek roku o víkendech. Můžete tu také uspořádat dětské oslavy či jiná setkání.

Vstupné do Hopsálkova se platí buď na hodinu, kdy zaplatíte plnou částku za denní vstup a při odchodu do hodiny vám vrátí polovinu zpět, nebo je vstupné celodenní: dostanete pásek a můžete kdykoliv odejít a zase se vrátit. Platí děti od 2 let a dospělý doprovod platí cca polovinu, pokud nejde pouze do bistra (tam je vstup zdarma).

Děti od 2 let – celodenní: 150 Kč
Dospělí – celodenní: 70 Kč
Rodinné vstupné: 430 Kč

Na aktuální ceník a další info se podívejte na stránky www.ksirovka.cz/hopsalkov