Please Activate WooCommerce Plugin First, to use it.

Adventure golf – Brno-Líšeň – Rodičem v Brně

V areálu Bowlingu Brno v městské části Brno-Líšeň najdete i Adventure golf.
Pokud jste nikdy golf nehráli, tak se nemáte čeho bát, Adventure Golf je i pro úplné amatéry. Je to taková kombinace golfu a minigolfu. Oproti minigolfu se Adventure golf hraje v krásném prostředí připomínající golfové hřiště, avšak zmenšené do velikosti minigolfových drah.

Cílem hry je dostat míček do jamky na co možná nejméně úderů. Jsou zde hned dvě hřiště pojmenované Adam a Eva. Nás více zaujalo hřiště se jménem Eva, kde je terén trochu kopcovitý. Začali jsme právě tímto hřištěm a ve zbývajícím čase pak zahráli i pár jamek na hřišti se jménem Adam.

Adventure golf si můžete zahrát na 1 hodinu, 2 hodiny, nebo se pak vždy platí za každých dalších započatých 15 minut. Nám krásně stačila hodina a bylo to i tak akorát pro děti. Stihli jsme obejít všech 18 jamek hřiště Eva a ještě nám zbyl čas i na pár jamek druhého hřiště. Zapůjčení vybavení pro všechny je samozřejmě v ceně. Aktuální ceny zjistíte na webových stránkách Adventure Golfu a není třeba rezervace předem, kapacita je velká.

Celý areál Bowlingu Brno je rozsáhlý. Kromě zmíněného golfu zde najdete, jak název napovídá, také Bowling. Velkou výhodou je, že tu mají i dráhy pro děti, což znamená, že boční mantinely jsou zvednuté a koule se vždy dokutálí na kuželky. Drah tu mají hned 20 z toho 10 s možností dětské dráhy.

Dále tu najdete čtyři hřiště na Beach volejbal, menší dětské hřiště, restauraci a v horkých dnech přijde jistě vhod i mlhoviště.

Beach volejbal i Bowling je třeba rezervovat předem.

Více na webových stránkách Bowling centra Brno zde.

Bowling centrum Brno s.r.o.
Líšeňská 4515/80
615 00 Brno-Židenice

Jak se k Bowling centru dostanete?
TRAMVAJ
8 – zastávka Líšeňská (12 minut z hl. nádraží)
9 – konečná zastávka Juliánov
AUTOBUS
58, 78 – zastávka Poliklinika Židenice
78, 58, 82 a N97 – zastávka Malá Klajdovka
TROLEJBUS
25, 26 – zastávka Čejkovická
AUTO
Parkoviště přímo v areálu.