Please Activate WooCommerce Plugin First, to use it.

Přístaviště Vnorovy – přístav plný pohody – Rodičem v Brně

Vzdálenost od Brna: 90 km
Kraj: Jihomoravský, okres Hodonín

Pokud budete mít cestu do okresu Hodonín, pak určitě doporučujeme se zastavit i do přístavu Vnorovy, nebo si sem udělat rovnou celodenní výlet, třeba i s půjčením lodičky. Můžeme garantovat, že tu zažijete skvělé dobrodružství plné zážitků.
Více o našem výletu lodičkou zde: plavba po Baťově kanálu

Přístav Vnorovy je doslova rájem pro rodiny s dětmi. V areálu půjčovny tu vybudovali malé, tematicky laděné pískoviště a v nedalekém lese Pohádkovou a Pirátskou stezku. Ve stánku s občerstvením si zakoupíte speciální notýsek, který vám napoví, kudy se vydat a jak získat razítka. Půjdete od pohádky k pohádce, od úkolu k úkolu. Užijete si spoustu zábavy a na závěr vás nemine sladká odměna. Pokud můžeme doporučit z vlastních zkušeností, volte určitě tu Pohádkovou stezku. Je delší a pro děti zábavnější, protože je čeká mimo jiné i návštěva dvou chaloupek (od kterých dostanete klíč), a to Perníkové a Vodnické chaloupky.
Ani zvířata tu nechybí. Uvidíte zde kočky, slepičky, korely, králíčky i zakrslé ovečky. Navíc veškerá obsluha jak ve stánku s občerstvením, tak v půjčovně lodiček je neskutečně milá a přívětivá, že to se jen tak někde nevidí. Opravdu tu vládně velmi pohodová a rodinná atmosféra.
Děti (a nejen ty) určitě budou s nadšením pozorovat plavební komoru, jak se napouští a vypouští voda a lodičky v ní. Můžete si zde také opéci špekáčky, nebo si rovnou koupit skvělou vyuzenou klobásu a drobné občerstvení.